O NAS

Jako firma w budownictwie działamy od 1998 roku, a w branży deweloperskiej od 2013 roku. Nasza wiedza i bogate doświadczenie opierają się na umiejętnościach zdobytych na przestrzeni lat przez kierowników i pracowników firmy PPUH „INFO-BUD”, którzy stanowią trzon kadry INFO- BUD DEVELOPMENT. Realizowaliśmy inwestycje w budownictwie ogólnobudowlanym i mieszkaniowym, zyskując przy tym zaufanie i uznanie naszych Klientów instytucjonalnych i prywatnych. Skrupulatnie planujemy i dbamy o szczegóły naszych zamierzeń inwestycyjnych. Lokale mieszkalne oferowane przez nas są projektowane z największą dbałością o ich funkcjonalność oraz jak najlepsze wykorzystanie powierzchni.
Posiadamy kadrę inżynieryjno-techniczną o dużej wiedzy i doświadczeniu zawodowym z niezbędnymi uprawnieniami. Nasze inwestycje wykonujemy terminowo z najwyższą starannością przy zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów bardzo dobrej jakości. Wszystkim klientom zapewniamy gwarancję i serwis na nasze wyroby i usługi.

Zadowolenie klienta to nasz główny cel przy realizacji każdej inwestycji.

Nasze realizacje

Deweloper, Developer - Chrzanów

Deweloper Chrzanów - zadowolenie klienta jest najważniejsze

Nasz główny cel to zadowolenie klienta. Staramy się, aby każda inwestycja była realizowana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, spełniając oczekiwania naszych klientów. Dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były na najwyższym poziomie, zapewniając satysfakcję i komfort wszystkim osobom, które kupują mieszkania na naszym osiedlu. Starając się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób, postanowiliśmy zainwestować w dobre materiały oraz nowoczesne budownictwo. Dzięki temu nasze budynki charakteryzują się doskonałymi właściwościami termicznymi. W zimie magazynują ciepło, a latem ograniczają jego wnikanie do środka. Każde mieszkanie posiada dobre okna PCV oraz właściwą wentylację.

Developer Chrzanów - zróżnicowana oferta

Posiadamy mieszkania o zróżnicowanym metrażu oraz dodatkowych udogodnieniach. To zarówno niewielkie lokale, idealne dla samotników, jak i spore mieszkania z ogródkiem oraz tarasem, które z pewnością docenią rodziny z dziećmi i/lub pupilami. W każdym przypadku zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Zapraszamy także do rozmowy z naszymi konsultantami. Na pewno chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Wspomniane nieruchomości dotyczą powstającego osiedla Natura w Chrzanowie. Pragniemy jednak zaznaczyć, że nie jest to nasze pierwsze ani ostatnie przedsięwzięcie tego rodzaju. Współpracujemy z profesjonalnymi projektantami, wykonawcami oraz wykorzystujemy sprawdzone materiały. Dzięki temu nasze budynki spełniają wysokiej standardy jakości i są zgodne z licznymi normami, także pod kątem energetycznym czy termoizolacyjnym. Dzięki temu ogrzewanie obiektu jest stosunkowo niedrogie.

Deweloper Chrzanów - pomagamy w finansowaniu

Jesteśmy gronem ekspertów, którzy od lat działają w jednym miejscu jako profesjonalny developer w Chrzanowie. Doskonale wiemy, że mało kto dysponuje na raz gotówką umożliwiającą zakup mieszkania. Banki natomiast prześcigają się w tworzeniu nowych ofert kredytowych, choć niestety nie wszystkie z nich są atrakcyjne. Posiadamy doświadczenie i znamy współczesny rynek, dlatego możemy pomóc klientowi w negocjacjach o najlepsze warunki kredytowe. Ponadto możemy wesprzeć w kompletowaniu potrzebnych dokumentów i w razie podpisania umowy z bankiem. Dzięki temu można mieć pewność, że kredyt nie okaże się przysłowiowym “kotem w worku”, a rzetelną ofertą, dopasowaną do potrzeb oraz możliwości klienta. Ponadto gwarantujemy konsultacje i opiekę przez cały okres kredytowania.

Developer Chrzanów – zapraszamy do współpracy

Jako profesjonalny deweloper możemy pomóc również w zakresie ewentualnego wykończenia nieruchomości. Ceny mieszkań są konkurencyjne, a w obiektach znajduje się wiele udogodnień. Wspieramy na każdym etapie współpracy każdego klienta – zarówno przyszłych mieszkańców, jak osoby kupujące apartament w celu inwestycyjnym (np. na wynajem). Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszymi specjalistami.