OSIEDLE NATURA

Przygotowujemy dla Państwa mieszkania łączące wyjątkową architekturę i funkcjonalność.

Nasze budynki powstają z najwyższej jakości materiałów. Świadczy to o pełnym profesjonalizmie i doskonałym standardzie świadczonych usług. Zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły oraz Państwa komfort. Niska zabudowa, doskonała lokalizacja i ciekawie, funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania.

LOKALIZACJA

łatwy dojazd do autostrady A4

LOKALE

w ofercie łącznie 63 mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe

POWIERZCHNIA

metraże wynoszące od 38m² do 70m²

Osiedle Natura to idealne miejsce zarówno dla osób szukających swojego mieszkania, jak i traktujących jego zakup jako doskonałą inwestycję. Do Państwa użytku oddamy łącznie 63 mieszkania 2, 3 i 4 pokojowych. Lokale będą miały różne układy i metraże wynoszące od 38 m² do 70 m². Wszystkie będą wyposażone w balkon lub taras, a na parterze prywatne ogródki oraz komórki lokatorskie.

Na terenie osiedla znajdą się również plac zabaw, zieleń oraz miejsca postojowe. Co więcej, mieszkania będą posiadały wygodne i korzystne dla naszego samopoczucia ogrzewanie podłogowe, które z pewnością przypadną do gustu ich przyszłym mieszkańcom. Apartamenty mają charakter bezczynszowy i będą oddawane w standardzie deweloperskim, co umożliwi aranżację wnętrza w zgodzie z Państwa upodobaniami.